Фотограф Анастасія Залужна
Фотограф Анастасія Залужна
Фотограф Анастасія Залужна
Фотограф Анастасія Залужна
Фотограф Анастасія Залужна
Фотограф Анастасія Залужна

Привіт!

Мене звати Анастасія, я фотограф з Житомира!

Моя спеціалізація - це портретні та сімейні фотосесії, також фотографую love story.

Фотографія - це робота, якою я живу 24 години на добу і яку дуже люблю. Для мене важливо, аби мої фотосерії розповідали історії про людей, яких фотографую, їх почуття у момент зйомки.

Я вірю, що кожен момент особливий, тому вкладаю всю себе у кожен знімок! Моя мета - зробити живі, теплі світлини та розповісти щирі історії вашого життя. З радістю буду вашим фотографом та допоможу назавжди зберегти всі ваші цінні спогади!

Залюбки познайомлюсь з вами перед фотосесією онлайн або на зустрічі і ми оберемо ідею, формат, сюжет зйомки, який буде для вас цікавим і комфортним.

Усі питання ви можете задати мені в direct або написати через форму на сайті, яка нижче)

Про мене

Колись, у початковій школі, ми писали твір на тему "Ким я стану, коли виросту". Пам'ятаю, як добра половина класу мріяли стати лікарями, інша частина - офіцерами. Ну, це було логічно, бо 99% нашого містечка були військовими. Я тоді навіть трохи заздрила однокласникам, бо ніяк не могла визначитися із своєю мрією. Одне я точно знала, що робитиму те, що любитиму... Але що це? Я довго була у пошуках ... Поки шукала себе - отримала медичну освіту, доля подарувала надійного чоловіка та двоє чудових діток. Я кілька років працювала у журналістиці за, що я дуже вдячна))) Бо саме тут я вперше взяла у руки професійну камеру, вперше подивилася на світ під іншим ракурсом.Тепер це частина мене) Я щаслива, що маю можливість зберігати у пам'яті моменти, які більше ніколи не повторяться. Головне,що немає причин заздрити комусь)) Бо я роблю те, що люблю і я люблю те, що роблю. І я пишаюся цим ❤ 

Фотограф Анастасія Залужна

Мої контакти

Я в соціальних мережах:tel: +380931605763

tel: +380971605763

або використай форму